1916 yılında kurulan ve deri mest terlik üretimi ile başlayan imalat serüvenimiz geleneksel olarak Babadan-Oğula zinciri ile bu zamanlara kadar gelmiştir. O zamanlardan beri devam eden ilkerimiz olan müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün üretme kaygısı ve ürünün ihtiyacı olan bir yan sanayi malzemesinden kısmamak bizi 100 yılı aşkın devam eden ve büyüyen bir firma haline getirmiştir.

100 yıldır devam eden üretim hayatımızda toptan üretim ve toptan satış olarak hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimiz tamamen deri olarak üretmekteyiz ve ürünler üzerinde sağlığa zararlı yan sanayi ürünleri kullanmamaktayız. Üretimlerimizin %99’u belli başlı ülkere ihraç edilmektedir.İtalya,Polonya,Rusya,Kazakistan,İspanya,Belarus,İngiltere,Amerika Birleşik Devletleri,Yunanistan,Gürcistan,Kanada gibi 35 farklı ülkeye ihraç edilen ürünlerimiz hep kaliteli ve ne giydiğine önem veren müşterilere hitap eden mağazalarda satılmaktadır.

Kullandığımız yarı mâmüllerin üreticileri kendi alanlarında dünyada ilk sırada yer almaktadırlar.

Son dönemlerde farkettiğimiz yurtiçindeki ayakkabı mağazalarındaki fiyat artışı ve artan fiyatlara rağmen düşen ürün kalitesi karşısında bir sorumluluk hissettik. Ürettiğimiz ve ihraç ettiğimiz yüksek kalitedeki ürünleri “ üreticiden-tüketiciye “ zinciri ile Türkiye pazarında siz kıymetli müşterilerimize ulaştırma kararı aldık. Türkiye’deki tüketicilerinde kaliteli ürünlere ulaşabilmesi adına bu alanda hizmet vermek istiyoruz. Bu bağlamda oluşturduğumuz www.florium.com.tr adresi üzerinden perakende satış hizmetinde bulunacağız. Sitemiz içerisinde bulunan bütün ürünler tamamen kendi üretimimiz olup yüksek kalite yan sanayi mamullerinin ve gerçek derinin işlenmesi ile ortaya çıkmaktadır.

Tamamen el işçiliği olan ürünlerimiz aradığınız kalite-konfor ve moda üçgenini sizin için garanti ediyor.

Satın alma öncesi ,web sitemizde paylaştığımız numaralar ile iletişim kurarak; bütün ürünlerin materyalleri-kalıp ölçüleri ve aklınızdan geçen herhangi bir konu ile alakalı anında canlı destek ve bilgilendirme alabilirsiniz.

Ne giydiğine dikkat eden müşterilerimiz akıllarındaki soruları bizler ile iletişime geçerek cevaplandırabilirler.

Satış sonrasında da aynı heyecan ve arzu ile dilediğiniz her konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Dileyen tüketicilerimiz paylaşılan fabrika adresimizde üretim parkurunu ziyaret edip bir kahvemizi içebilirler.

Kaliteli ayakkabıyı Türkiye içerisindeki müşterilerimize direkt ulaştırma mottosu ile bu alanda sizler ile birlikte büyümek istiyoruz.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.