Örnek Dairemizi gördünüz mü?
İnşaatın İlerleyişi

Mimarın 1+1 Notları

1+1 dairelerin tüm pencereleri güney cephesindedir. Bu dairelerin her birinde hem salon hem de yatak odasının açıldığı 2 m genişliğinde 15 m2 alana sahip balkon vardır. Bu dairelerimizde de giyinme odası mevcuttur. Her birine 1 adet kapalı otopark imkanı sunulmaktadır.

Mimarın 2+1 Notları

2+1 daireler 3 cephelidir. Bu dairelerin, 2 cephesini komple çerçeveleyen ve tüm yaşam alanlarının açıldığı 40 m'lik balkonları bulunmaktadır.

2+1 dairelerimizde ebeveyn banyosu, giyinme ve çamaşır odaları vardır. Salonları çift cepheli ve istenirse mutfak alanı ile birleşebilecek şekilde planlanmıştır. Bu tip daireleri tercih edenlerin hem açık hem de kapalı mutfak isteklerini karşılayabilecek tasarıma sahip olmaları amaçlanmıştır.  Her birine 1 adet kapalı otopark imkanı sunulmaktadır.

Mimarın 4+1 Notları

4+1 dairelerin tümü 3 cephelidir. Bu daireler katta iki dairenin olduğu bloklar içerisinde yer almakta ve komşu daire ile hiçbir ortak duvar paylaşmamaktadır. Bu dairelerin tümünde salon ve mutfağın açıldığı geniş balkon alanları planlanmıştır. Böylece bu daireleri tercih edenlerin klima altyapısı hazırlanmış opsiyonel olarak kış bahçesi kullanımına olanak veren alanlara sahip olmaları hedeflenmiştir.
Tüm 4+1 dairelerde geniş bir banyo, ebeveyn banyo ve giyinme odası, geniş bir çamaşır odası mevcuttur.

Mimarın 7+1 Notları

7+1 daireler dubleks olarak tasarlanmıştır ve sadece 2 tanedir. Bulunduğu blokların en üst katlarında yer aldıklarından Ankara'yı kuşbakışı görmekte ve komşu daire ile hiçbir ortak duvar paylaşmamaktadır. Salon ve mutfağın açıldığı geniş balkon alanları aynı zamanda klima altyapısı hazırlanmış opsiyonel kış bahçesi kullanımına olanak vermektedir.
7+1 dairelerde geniş bir banyo, ebeveyn banyo, giyinme odası ve geniş bir çamaşır odası mevcuttur.

codesign